Reference

Ostatní reference

Pan Pavel Peloušek, okres Brno-venkov

Mobilní dům jsem zakoupil na podzim za účelem trvalého bydlení. Zateplil jsem podlahy a nastěhoval se. Jsem vcelku spokojený, ještě se chystám zateplit střechu.

Paní Olga Cyprusová, okres Frýdek-Místek

Mám sestru, která trvale bydlí v zahraničí, a tak jsme si mobilní dům pořídili jako chatu k rekreaci. Postupně jsme dům napojili na přípojky a dneska můžu říct dvěma slovy: perfektní věc. Těší mě i nebývalý zájem sousedů. Všem doporučuji.

Manželé Vávrovi, Frýdecko

Mobilní dům máme teprve krátce, od podzimu. Slouží jako chalupa. Zatím jej nemáme napojený na sítě a moc si ho neužíváme, ale jsme rádi, že ho máme, a těšíme se na jaro, kdy se chystáme provést nějaké rekonstrukce.

Pan Roman Trsťan, Bratislava

Dům máme na samotě a slouží pro rekreaci celé naší rodiny. Ještě plánujeme obstarat krb na dřevo, protože toho máme v okolí dostatek.

Paní Růžena Trojanová, okres Žďár nad Sázavou

Nemůžeme se dočkat jara, až začneme s úpravami našeho nového mobilheimu. Vzhledem k tomu, že jsme dům koupili na podzim, zatím jsme toho moc nestihli.

Pan Jozef Dudáš, Dolný Kubín

Domek užíváme jako zahradní chatu a často v něm posedíme i v zimě. Zatopíme plynem a olejovým radiátorem a je tam velmi příjemně. Jsme s domečkem velmi spokojeni.

Pan Petr Pszczolka, okres Karviná

Mobilní dům jsme po zakoupení začali zateplovat, bohužel práce přerušila zima. Hodláme v domečku v budoucnu trvale bydlet, ale budeme muset do něj ještě investovat. Plánujeme vyměnit okna a opláštění zateplit.

Pan Zbyněk Ipold, Praha

Mobilní dům používáme k celoročnímu bydlení. Jsme velmi spokojeni, vše je plně funkční. Pouze jsme zateplili podlahy a kolem udělali sokl. Můžeme jen doporučit.

Paní Jana Pouzarová, okr. Český Krumlov

Koupí mobilního domu jsem rozšířila stávající chatu. Mám teď perfektní zázemí se sociálkou, kuchyní. Dům jsem obložila dřevem a občas v něm pobývám i v zimě. Jinak slouží jako letní chata.

Pan Ervin Baláž, Františkovy Lázně

Mobilní dům jsem zakoupil mamince jako zahradní letní dům. Kromě zimy v něm tráví veškerý čas a je velmi spokojená.

MUDr. Karol Kralinský, okres Banská Bystrica

Zakoupili jsme si mobilní dům již zateplený za výhodnou cenu z výstavy. Na pozemku jsme k němu přistavěli terasu a ještě jednu místnost, napojili na sítě. Jsme spokojeni, domek funguje jako skvělá rekreační chata.

Pan Pavel Mlýnek, Vsetínsko

Mobilní dům obývám prakticky trvale, jen v největších mrazech jsem zde nebyl. S domečkem jsem spokojený.

Pan Pavel Jakša, Strážnice

Mobilní dům máme na zahradě a slouží k odpočinku. Pomalu zvelebuji jeho okolí, chystám se ještě vybudovat jímku, studnu již máme. Myslím, že mobilní dům byl tou správnou volbou.

Pan Arnold Lukáš, Loděnice

Mobilní dům jsem zakoupil a provedl na něm celkovou revitalizaci. Slouží jako trvalé bydlení a jsem velmi nadšený. Vyřádil jsem se i na interiéru.

Bagetka s.r.o., manželé Staroňovi, Horné Saliby, Slovensko

Mobilní dům jsme zakoupili v roce 2008. Zateplili jsme ho a udělali jsme z něj v podstatě ubytovnu pro naše zaměstnance. Jsme rádi, že mobilheim ubytování vyřešil, i naši zaměstnanci jsou velmi spokojeni.

Jiří Hubáček, Luhačovice

Vlastním veliký sad a potřeboval jsem v něm nějaké zázemí. Postavit zde nic nemohu, a tak pořízení mobilního domu mi problém perfektně vyřešilo. Mobilní dům využíváme k odpočinku a jako zázemí sadu.

Pan Jaroslav Limberk, Brno

Mobilní dům jsem zakoupil na základě fotodokumentace. Výhodou bylo to, že jsem ušetřil na dopravě. I když jsem dům předem neviděl, nakonec jsem velmi spokojen. Koupě splnila mé očekávání.

Pan Marek Raus, Březí u Mikulova

Mobilní domeček jsem zakoupil za účelem poskytování ubytování. Z mého hlediska je to perfektní. Vybavení i dispozice jsou ideální pro čtyřčlennou rodinu. Jedná se v podstatě o luxusní apartmán.

Golfový club, České Budějovice

Mobilní dům nám slouží jako recepce a bufet. Je mezi našimi členy velmi oblíben.

Andrea W., Ostrava

Díky společnosti Marvel international jsem měla možnost prodat náš mobilní dům, který se nám svépomoci nedařilo v předešlých letech prodat. Spolupráce s týmem paní Dorotíkové byla velice rychlá a příjemná. Jsou to profesionálové na svém místě. Mobilheim byli schopni prodat do jednoho měsíce. S ohledem na nedostatek času jsem ráda uvítala maximální nasazení v zařizovaní veškerých potřebných záležitostí souvisejících s prodejem. Jsem velice ráda, že jsem si zvolila právě Marvel International, a vřele doporučuji využití jejich služeb všem.

Máte o mobilheim zájem nebo se chcete jen na něco zeptat?

Pokud nechcete psát, můžete rovnou zavolat k nám do Rožnova na telefon 775 334 455