• Prodáno
 • IZO

Mobilní dům Nový Mobilní Dům Plastic Gray Long - s DPH

1 620 000 Kč
Možno i na splátky
Rozměry 13.3 x 4.1m (54.53 m2)

Skladem v pobočce:
Kolín

Číslo domu:
2100093

PRO VÍCE INFORMACÍ O TOMTO MOBILNÍM DOMĚ SE OBRAŤTE NA TEL. ČÍSLE 7

Tento mobilní dům je vybaven kuchyňskou linkou a koupelnou .

EXTRA SILNÁ IZOLACE !!! VE STĚCNÁCH , STROPU A PODLAZE 25CM IZOLACE !!!

KOLAUDOVATELNÝ DŮM S VÝŠKOU STROPU V CELÉM DOMĚ 255 CM !!!

V POSLEDNÍ ŘADĚ IZOLAČNÍ TROJSKLA !!!

 

O vlastním domku již nyní nemusíte pouze snít. Mobilní dům PLASTIC GRAY LONG je ideální příležitostí jak zhmotnit váš sen. Prodejte váš byt v paneláku a užívejte si pohodu ve vlastním domku s terasou či zimní zahradou. Pro mobilní domek PLASTIC GRAY LONG vám bude stačit i menší pozemek či zahrada.
 Domek přivezeme na pozemek, usadíme, připojí se na všechny sítě a můžete bydlet během pár dnů od koupě. Tomu se říká rychlé bydlení na klíč...
 

Nový mobilní dům Wood gray je určený k celoročnímu bydlení. Zateplen je minerální vlnou o síle 25 cm. Sedlová střecha je pokryta trvanlivou eloxovanou plechovou krytinou. Masivní podvozek nesou 4 nápravy s koly. 
Stěny v exteriéru jsou obloženy PLASTOVÝM obkladem v neutrální šedé barvě s BÍLÍMY okny a dveřmi. Zapadne tedy velmi nenápadně do oblasti zastavěné běžnými domky. Vedle masivních vstupních dveří jsou prosklené DVOUKŘÍDLÉ DVEŘE.
  
Velikostně je domek ideální nejen pro mladou rodinu s dvěmi menšími dětmi nebo seniory. Podlahová plocha odpovídá standartnímu středně velkému bytu a jeho dispozice 3+KK je velmi dobře a účelně řešena.. 
Kuchyň udělá radost každé hodpodyňce. Je plně vybavena velkou lednicí a mrazákem, sporákem se sklokeramickou deskou a troubou a myčkou nádobí. 
 

Budete jen snít nebo uděláte ten správný krok k nezávislému vlastnímu bydlení?...

Máte o mobilheim zájem nebo se chcete jen na něco zeptat?

Pokud nechcete psát, můžete rovnou zavolat k nám do Kolína na telefon
775 334 455

Co vše je potřeba udělat
pro váš nový mobilheim?

 1. Máte vhodný pozemek? A máme tam jak přijet?

  Mobilheim se přepravuje za autem, takže na pozemek musí být přístup pro motorová vozidla. Někdy je nutné přenést dům přes existující stavby nebo ploty, takže musí přijet i jeřáb.

  Takže před tím vším by bylo nejlepší, kdybychom se na pozemek zajeli podívat. Tak zjistíme, zda je možné mobilní dům na váš pozemek vůbec usadit.

 2. Pozemek máte. A je připraven?

  Místo pro usazení mobilheimu musí být v rovině. Pro dokonalé srovnání je vhodné použít cca 8 patek, které se usadí na betonové dlaždice (případně můžete plochy vybetonovat).

  Je vhodné mít také připraveny přípojky vody a elektřiny ... můžete to sice dělat později, ale nechcete :).

 3. Budete v mobilheimu bydlet jen v létě nebo celoročně?

  Celoroční mobilheimy jsou zateplené a dá se v nich bydlet celoročně. Je ale také nutné myslet na izolaci jak přípojek, tak odvodu kanalizace.

  To poslední, co chcete v lednových mrazech řešit, je zamrznutý odpad.

 4. Vše je připraveno, můžeme vám nový dům přivézt.

  Pokud máte jasno ve všech 3 předchozích bodech, je možné mobilheim přivézt na místo. Doprava je obvykle zahrnuta v ceně mobilheimu.