• Prodáno

Mobilní dům Willerby Westmorland

272 000 Kč
Možno i na splátky
Rozměry 10.9 x 3.0m (32.7 m2)
Dispozice 3 ložnice

Skladem v pobočce:
Rožnov pod Radhoštěm

Číslo domu:
2000154

Sezónni mobilheim se sedlovou střechou, dvěma vchody. V domě se nachází obyvák vybavený rozkládací sedačkou, jídelním stolem, plynovým krbem. Kuchyň umístěná v mobilheimu je vybavená plynovým sporákem, dřezem s odkládací plochou a spoustou poliček. Dům má tři samostané ložnice. Dvě menší, v jedné je patrová postel a ve třetí velká postel. Součástí jsou i skříňky s úložným prostorem. Mobilheim má koupelnu se sprchovým koutem společně s WC. Na ohřev vody se používá plynová karma a v pokojích jsou el. přímotopy.

4kk, obývák, kuchyňská linka, 3 ložnice, koupelna společná s WC

Máte o mobilheim zájem nebo se chcete jen na něco zeptat?

Pokud nechcete psát, můžete rovnou zavolat k nám do Rožnova na telefon
775 334 455

Co vše je potřeba udělat
pro váš nový mobilheim?

 1. Máte vhodný pozemek? A máme tam jak přijet?

  Mobilheim se přepravuje za autem, takže na pozemek musí být přístup pro motorová vozidla. Někdy je nutné přenést dům přes existující stavby nebo ploty, takže musí přijet i jeřáb.

  Takže před tím vším by bylo nejlepší, kdybychom se na pozemek zajeli podívat. Tak zjistíme, zda je možné mobilní dům na váš pozemek vůbec usadit.

 2. Pozemek máte. A je připraven?

  Místo pro usazení mobilheimu musí být v rovině. Pro dokonalé srovnání je vhodné použít cca 8 patek, které se usadí na betonové dlaždice (případně můžete plochy vybetonovat).

  Je vhodné mít také připraveny přípojky vody a elektřiny ... můžete to sice dělat později, ale nechcete :).

 3. Budete v mobilheimu bydlet jen v létě nebo celoročně?

  Celoroční mobilheimy jsou zateplené a dá se v nich bydlet celoročně. Je ale také nutné myslet na izolaci jak přípojek, tak odvodu kanalizace.

  To poslední, co chcete v lednových mrazech řešit, je zamrznutý odpad.

 4. Vše je připraveno, můžeme vám nový dům přivézt.

  Pokud máte jasno ve všech 3 předchozích bodech, je možné mobilheim přivézt na místo. Doprava je obvykle zahrnuta v ceně mobilheimu.