• Celoroční

Mobilní dům Atlas Fanfare

379 000 Kč
Možno i na splátky
Rozměry 10.1 x 3.7m (37.37 m2)
Dispozice 2 ložnice

Skladem v pobočce:
Rožnov pod Radhoštěm

Číslo domu:
2000150

 

 

Zajímavý Mobilheim má IZO okna, dva vchody.V obýváku je umístěna rohová sedačka, jídelní stůl se židlemi a plynový krb. Součásti domu je vybavená kuchyňská linka s plynovým sporákem, kuchyňským dřezem s odkládací plochou a spoustou skříněk. Dále v Mobilheimu naleznete dvě ložnice, menší má dvě samostané postele a větší jednu velkou postel. Skříňky a skříně jsou taky součásti vybavení ložnic. Dům má v každem pokoji radiátory. Koupelna je se sprchovým koutem a l WC. Plynový kotel na ohřev vody a  radiaátorů.

3kk, obývák, kuchyňská linka, dvě ložnice, koupelna, 1x WC

Máte o mobilheim zájem nebo se chcete jen na něco zeptat?

Pokud nechcete psát, můžete rovnou zavolat k nám do Rožnova na telefon
775 334 455

Co vše je potřeba udělat
pro váš nový mobilheim?

 1. Máte vhodný pozemek? A máme tam jak přijet?

  Mobilheim se přepravuje za autem, takže na pozemek musí být přístup pro motorová vozidla. Někdy je nutné přenést dům přes existující stavby nebo ploty, takže musí přijet i jeřáb.

  Takže před tím vším by bylo nejlepší, kdybychom se na pozemek zajeli podívat. Tak zjistíme, zda je možné mobilní dům na váš pozemek vůbec usadit.

 2. Pozemek máte. A je připraven?

  Místo pro usazení mobilheimu musí být v rovině. Pro dokonalé srovnání je vhodné použít cca 8 patek, které se usadí na betonové dlaždice (případně můžete plochy vybetonovat).

  Je vhodné mít také připraveny přípojky vody a elektřiny ... můžete to sice dělat později, ale nechcete :).

 3. Budete v mobilheimu bydlet jen v létě nebo celoročně?

  Celoroční mobilheimy jsou zateplené a dá se v nich bydlet celoročně. Je ale také nutné myslet na izolaci jak přípojek, tak odvodu kanalizace.

  To poslední, co chcete v lednových mrazech řešit, je zamrznutý odpad.

 4. Vše je připraveno, můžeme vám nový dům přivézt.

  Pokud máte jasno ve všech 3 předchozích bodech, je možné mobilheim přivézt na místo. Doprava je obvykle zahrnuta v ceně mobilheimu.