• Celoroční

Mobilní dům Willerby Westmorland

347 000 Kč
Možno i na splátky
Rozměry 11.5 x 3.7m (42.55 m2)
Dispozice 3 ložnice

Skladem v pobočce:
Rožnov pod Radhoštěm

Číslo domu:
2000137

Velký Mobilheim s IZO okny, sedlovou střechou, vyvýšeným stropem v obýváku a s dvěma vchody.Dům má vybavený obývák se sedačkou, plynovým krbem a jídelním stolem se židlemi. Dále se v doměnachází kuchyňská linka s plynovým sporákem, dřezem na nádobí a malou kombinovanou lednici s mrazákem. Součásti Mobilheimu jsou tři ložnice, dvě menší se samostatnými postelemi a třetí s manželskou posteli.Součásti Mobilheimu je koupelna se sprchou a jedno samostatné WC. Na topení se v domě používají radiátory v každé místnosti napájené plynovým kotlem.

4kk, obývák, kuchyňská linka, 3 ložnice, koupelna, samostatné WC

Máte o mobilheim zájem nebo se chcete jen na něco zeptat?

Pokud nechcete psát, můžete rovnou zavolat k nám do Rožnova na telefon
774 115 500

Co vše je potřeba udělat
pro váš nový mobilheim?

 1. Máte vhodný pozemek? A máme tam jak přijet?

  Mobilheim se přepravuje za autem, takže na pozemek musí být přístup pro motorová vozidla. Někdy je nutné přenést dům přes existující stavby nebo ploty, takže musí přijet i jeřáb.

  Takže před tím vším by bylo nejlepší, kdybychom se na pozemek zajeli podívat. Tak zjistíme, zda je možné mobilní dům na váš pozemek vůbec usadit.

 2. Pozemek máte. A je připraven?

  Místo pro usazení mobilheimu musí být v rovině. Pro dokonalé srovnání je vhodné použít cca 8 patek, které se usadí na betonové dlaždice (případně můžete plochy vybetonovat).

  Je vhodné mít také připraveny přípojky vody a elektřiny ... můžete to sice dělat později, ale nechcete :).

 3. Budete v mobilheimu bydlet jen v létě nebo celoročně?

  Celoroční mobilheimy jsou zateplené a dá se v nich bydlet celoročně. Je ale také nutné myslet na izolaci jak přípojek, tak odvodu kanalizace.

  To poslední, co chcete v lednových mrazech řešit, je zamrznutý odpad.

 4. Vše je připraveno, můžeme vám nový dům přivézt.

  Pokud máte jasno ve všech 3 předchozích bodech, je možné mobilheim přivézt na místo. Doprava je obvykle zahrnuta v ceně mobilheimu.