• Prodáno
 • IZO

Mobilní dům Nový Mobilní Dům PLASTIC GRAY

1 349 000 Kč
Možno i na splátky
Rozměry 12.0 x 3.9m (46.8 m2)

Skladem v pobočce:
Kolín

Číslo domu:
2000025

 

Plně vybavený Mobilní dům s Plastovým obkladem Kerrafront a 13 cm zateplením .

Luxusní , plně vybavený Mobilní Dům s jedním vchodem . Dům má dispozici 3kk což zahrnuje 2 ložnice , obývací pokoj a koupelnu se sprchovým koutem a WC . V první ložnici která se nacházi na levé straně domu od vstupu je manželská postel a skřínky s úložným prostorem . Vedle této ložnice je koupelna se sprchovým koutem , záchodem , umyvadlem a bojler na teplou vodu . V centrálním prostoru Mobilního domu se nachází obývací pokoj se sedačkou a konferenční stůl spojený s kuchyňskou linkou a jídelním koutem . Dům je zakončen druhou ložnicí , ve které jsou 2 menší postele a skříňky pro uložný prostor . Všechny postele v domě skrývají další uložné prostory .

 

O vlastním domku již nyní nemusíte pouze snít. Mobilní dům WOOD GRAY je ideální příležitostí jak zhmotnit váš sen. Prodejte váš byt v paneláku a užívejte si pohodu ve vlastním domku s terasou či zimní zahradou. Pro mobilní domek WOOD GRAY vám bude stačit i menší pozemek či zahrada.
Navíc za tuto výhodnou cenu dostanete kompletně zařízený domek nábytkem a spotřebiči. Domek přivezeme na pozemek, usadíme, připojí se na všechny sítě a můžete bydlet během pár dnů od koupě. Tomu se říká rychlé bydlení na klíč...
Mobilní domek je postaven z kvalitních moderních materiálů a poskytujeme na něj záruku XXX let

Nový mobilní dům Wood gray je určený k celoročnímu bydlení. Zateplen je minerální vlnou o síle 10 cm. Sedlová střecha je pokryta trvanlivou eloxovanou plechovou krytinou. Masivní podvozek nesou 4 nápravy s koly. 
Stěny v exteriéru jsou obloženy oblíbeným dřevěným obkladem v neutrální šedé barvě s bílými okny a dveřmi. Zapadne tedy velmi nenápadně do oblasti zastavěné běžnými domky. Vedle masivních vstupních dveří jsou prosklené trojkřídlé terasové dveře.
  
Velikostně je domek ideální nejen pro mladou rodinu s dvěmi menšími dětmi nebo seniory. Podlahová plocha odpovídá standartnímu středně velkému bytu a jeho dispozice 3+KK je velmi dobře a účelně řešena. Naleznete v něm prostorný obývací pokoj se sedačkou, konferenčním stolkem a jídelním koutem. 
Kuchyň udělá radost každé hodpodyňce. Je plně vybavena velkou lednicí a mrazákem, sporákem se sklokeramickou deskou a troubou a myčkou nádobí. Ložnice je vybavena manželskou postelí, komodou a skříní, stejně jako dětský pokoj, pouze jsou v něm dvě samostatné postele místo postele manželské.
Velmi zajímavá je koupelna, kde kromě wc a umyvadla naleznete bojler a místo na pračku. Absenci vany jistě bohatě vynahradí masážní sprchový kout.
Celý domek je vytápěn elektrickými přímotopy což zajišťuje optimálně rozloženou a ekonomicky regulovatelnou tepelnou pohodu.

Budete jen snít nebo uděláte ten správný krok k nezávislému vlastnímu bydlení?...
 

Doplňková výbava : 
Šatní sříň v ložnici - 1ks 3630,- ( 2ks - 7260,-)
Noční stolek - 1ks 726,- ( 4ks - 2904,-)
Postel - 1ks 5082,- ( 3ks - 15246,-)
Skříňky nad postel - 1ks 2541,- ( 2ks - 5082,-)
Komoda v obývacím pokoji - 5808,-
Stůl a 4 židle - 8712,-
Rohová pohovka - 10890,-
Konferenční stolek - 1815,-
Kuchyňská linka - 20328,-
Kombinovaná chladnička velká - 10164,-
Dřez - 1815,-
Elektrický sporák - 6534,-
Trouba - 7260,-
Myčka - 7986,-
Skleněný panel nad sporák - 1089,-
WC - 2904
WC sedátko - 2178,-
Sprchový kout - 12068,-
Elektrický ručník - 1815,-
Umyvadlo s baterií - 1452,-
Umyvadlová skříňka - 1452,-
Ventilátor v koupelně - 363,-
Zrcadlo s LED podsvícením - 1234,-
Koupelnový nábytek s prostorem pro bojler a pračku - 3630,-
Elektriské topení 1ks 2541,- ( 5ks - 10164,-)
 
Cena ukázkového Mobilniho Domu - 989 000,-

Máte o mobilheim zájem nebo se chcete jen na něco zeptat?

Pokud nechcete psát, můžete rovnou zavolat k nám do Kolína na telefon
775 334 455

Co vše je potřeba udělat
pro váš nový mobilheim?

 1. Máte vhodný pozemek? A máme tam jak přijet?

  Mobilheim se přepravuje za autem, takže na pozemek musí být přístup pro motorová vozidla. Někdy je nutné přenést dům přes existující stavby nebo ploty, takže musí přijet i jeřáb.

  Takže před tím vším by bylo nejlepší, kdybychom se na pozemek zajeli podívat. Tak zjistíme, zda je možné mobilní dům na váš pozemek vůbec usadit.

 2. Pozemek máte. A je připraven?

  Místo pro usazení mobilheimu musí být v rovině. Pro dokonalé srovnání je vhodné použít cca 8 patek, které se usadí na betonové dlaždice (případně můžete plochy vybetonovat).

  Je vhodné mít také připraveny přípojky vody a elektřiny ... můžete to sice dělat později, ale nechcete :).

 3. Budete v mobilheimu bydlet jen v létě nebo celoročně?

  Celoroční mobilheimy jsou zateplené a dá se v nich bydlet celoročně. Je ale také nutné myslet na izolaci jak přípojek, tak odvodu kanalizace.

  To poslední, co chcete v lednových mrazech řešit, je zamrznutý odpad.

 4. Vše je připraveno, můžeme vám nový dům přivézt.

  Pokud máte jasno ve všech 3 předchozích bodech, je možné mobilheim přivézt na místo. Doprava je obvykle zahrnuta v ceně mobilheimu.