Zateplené celoroční mobilní domy pro mladé rodiny

Úvod | |

Marvel - Logo

Zateplené celoroční mobilní domy pro mladé rodiny

Mladé rodiny mají v současné době velmi nelehkou situaci, pokud se chtějí postavit na vlastní nohy. Bydlení v nájemních bytech je nevratnou investicí bez jisté budoucnosti, vzít si hypotéku na bydlení každý nechce, někdo dokonce vzhledem třeba k finanční situaci ani nemůže. Velmi dobrou a oblíbenou variantou jsou mobilní domy.

Varianty mobilních domů pro mladé rodiny

Mladé rodiny mohou volit z několika variant mobilního bydlení. Především je třeba promyslet, jak velký mobilheim si rodina pořídí. Na výběr je z více variant dispozic domu. Mobilní dům může být 1+1 až 4+1. Větší domy volí mladé rodiny s dětmi nebo ty, které děti plánují.

Mobilní domy jsou vybaveny na celoroční provoz a komfortní bydlení i přes zimu. K zateplení slouží dobrá izolace, dvojitá okna a k vytápění ústřední topení nebo kamna či krb. Ve většině případů koupě mobilního domu platí přímá úměra – čím menší mobilní dům, tím menší je vstupní investice.

Na koupi mobilních domů je obecně ale velmi malá vstupní investice. I u koupě větších mobilních domů se nedostaneme většinou na částku, za kterou by bylo možno pořídit malý byt nebo obyvatelný domek.

Výbava mobilních domů pro mladé rodiny

Mobilní domy se dodávají většinou ve standardní výbavě. Je možné je udělat i zákazníkovi přímo na míru. Standardně jsou vybaveny obývacím pokojem se sedačkou, kuchyní s vestavnými spotřebiči a požadovaným množstvím pokojů vybavených postelemi a úložným prostorem. Jídelní kout může být v rámci šetření místa i rozkládací. Samozřejmostí je WC s koupelnou, ať už je přímo součástí mobilheimu nebo je přípojné.

Výhody bydlení v mobilních domech pro mladé rodiny

Mobilní dům se poměrně dobře přesunuje. Ke koupi není třeba realitní kanceláře, postačí jen pozemek na uložení mobilního domu. Během bydlení s ním jde dále manipulovat. Mobilní domy jsou velmi dobře udržovatelné a spotřeba energií je velmi nízká. Nízké provozní náklady jsou také velkou výhodou pro mladé rodiny.

Dodání mobilního domu je velmi rychlé. Standardní doba dodání je týden. Pokud se tedy mladý pár rozhodne pro společné soužití a najde vhodný prostor, nic nebrání tomu vybrat ten správný mobilní dům, který bude skvělou alternativou pro začínající rodinu i bydlením na delší čas.

Další partneři:
Mobilák.cz - mobilní domy, mobilheimy