Velké mobilní domy 4+1 k celoročnímu trvalému bydlení

Úvod | |

Marvel - Logo

Velké mobilní domy 4+1 k celoročnímu trvalému bydlení

K pořízení velkých mobilních domů se často uchylují jak rodiny s dětmi, které už nebaví městský život v bytě, tak páry, které třeba rodinu teprve plánují či lidé na důchod, kteří by se rádi vrátili k životu v přírodě nebo lidé náročnější na prostor.

Výbava celoročního mobilního domu

Velké mobilní domy jsou určeny k celoročnímu užívání a skvěle nahrazují žití v domě nebo bytě. Mobilní domy určené pro celoroční užívání mají výbavu, která je k celoročnímu komfortnímu bydlení nezbytná. Součástí vybavení celoročně obyvatelných mobilních domů je ústřední topení, kvalitní dvouvrstvá okna a stěny mají lepší izolační vlastnosti. Opláštění domu je na rozdíl od sezónních mobilních domů také kvalitnější. Dřevěné celoroční mobilní domy jsou obloženy deskami z masivu, které mají skvělé izolační vlastnosti i velmi pěkný design.

Mobilní domy jsou zařízeny velmi pěkným, líbivým a funkčním způsobem. Ten zaručuje pohodlí i na menším prostoru, než jsou prostory klasických 4+1 bytů. Kuchyně je vybavena vestavěnými spotřebiči, obývací pokoj dostatečně prostornou sedací soupravou. Záchod a koupelna se sprchovým koutem jsou většinou mimo hlavní mobilní dům. Samozřejmostí je ložnice s velkou postelí a pokoj se dvěma oddělenými lůžky a pracovní prostor s psacím stolem a skříňkami. Vybavení je efektně uzpůsobeno menšímu prostoru, dobře se upravuje a je odolné proti poničení.

Výhody mobilního domu

Mobilní domky lze přizpůsobit potřebám zákazníka jak vybavením, tak i prostorem. Cena mobilního domu je velmi nízká a nesrovnatelná s cenou stavby. Provoz je také výrazně nižší než v klasickém domě nebo bytě. Většina mobilních domů se může chlubit nálepkou nízkoenergetického bydlení.

Stěhování do mobilního domu je možné provést téměř hned. Mobilní domy bez dalších úprav zákazníka, které jsou v nabídce, jsou k dispozici téměř do týdne. Pokud tedy máme pozemek, rychlému přestěhování nic nebrání. Bydlení v mobilním domě není řešeno přes žádnou realitní kancelář, odpadne tedy spousta papírování a starostí.

Další partneři:
Mobilák.cz - mobilní domy, mobilheimy