Referenční mobilní domy

Úvod | |

Marvel - Logo

Referenční mobilní domy

Referenční mobilní domy, mobilheimy i celoroční mobilní domy

Mobilní dům jako kancelář

 • referenční mobilní domy po celkové revitalizaci
 • přistavěná terasa
 • v zimních měsících regulovatelné tepelné těleso
 • celoroční využití s minimálními náklady
 • další info přímo u firmy Marvel
Mobilní dům jako kancelář

Smíchovská pláž s mobilním domem

 • Marvel se v létě 2010 zapojil do projektu Léto pro děti na Smíchovské pláži.
 • Součástí krásně vybaveného dětského koutku byl mobilní dům, který se stal také vítaným zázemím v případě špatného počasí.
 • Projekt zahrnoval taneční průpravu a výuku anglického jazyka, malování, hudební a rytmická cvičení, poznávací soutěže apod. pro děti ve věku od 3 do 10 let.
mobilní dům - Smíchovská pláž

Mobilní dům s rekreačním využitím

 • Letní posezení na Ostravsku v blízkosti Beskyd – a v zimě blízko sjezdovek.
 • Majitelé domu jsou manželé v důchodovém věku a vsadili na bezúdržbovou mobilní stavbu, kterou lze podle potřeb bez problémů přemístit na jiný pozemek, a to na libovolnou dobu.
 • Mají svůj domov tam, kde se jim líbí a kde to mají rádi.

Co říkají na mobilní domy naši zákazníci?

Mobilní dům MARVEL III prodán

Marvel centrum Rožnov dnes opustila vlajková loď mobilních domů v nabídce Marvelu mobilní dům Marvel III.
Referenční mobilní domek jsme i přes jeho nadstandartní rozměry a hmotnost úspěšně naložili a je připraven na cestu k novým majitelům.

Věříme, že budou s bydlením v mobilním domě Marvel spokojeni a v budoucnu se podělí o pozitivní referenci.

20150605_090749_resized 20150605_090512_resized 20150605_090444_resized 20150605_090419_resized

Manželé Nytrovi a mobilní dům

Spokojení zákazníci se k nám rádi vracejí.

Vždy nás velmi těší, když k nám zavítají zákaznici, kteří u nás už mobilní dům zakoupili, a po několika letech si chtějí pořídit domek novější, větší, či lépe vybavený. Je samozřejmostí, že se znovu obrátí na firmu Marvel, a to ze zcela jednoznačných důvodů – zakoupili u nás kvalitní zboží, dostali kompletní servis a mohou si vybrat z nejširší nabídky mobilheimů v ČR a SR.

Nyní jsme však měli radost dvojnásobnou. Navštívili nás totiž zákazníci – manželé Nytrovi, kterým Marvel prodal svůj historicky první mobilní dům. Tehdy se začal tvořit náš příběh. Příběh, díky kterému je dnes firma Marvel leaderem na trhu s mobilními domy a těší se důvěře více jak 1.500 zákazníků.

Děkujeme za důvěru.

21122007611

mobilní dům prvních zákazníků

21122007610

mobilheim prvních zákazníků

21122007609

mobilní domy prvních zákazníků

20150507_103034_resized 20150507_100340_resized 20150507_093525_resized 20150507_092748_resized 20150507_092248_resized

 

Připravujeme pro Vás také reportáž z transportu mobilního domu manželům Nytrovým. Ti se s Vámi podělí i o své zkušenosti, postřehy a dojmy z mobilního bydlení.

 

Pan Ryška, Ostrava

Přinášíme Vám další referenci, jak probíhá dovoz mobilního domku na pozemek. Tento dům jsme vezli do Ostravy a po prvotních obavách proběhlo vše hladce.

20150319_095351 20150319_095402 20150319_095701 20150319_105456 20150319_105514 20150319_111039

 

Kempink Marina – Lodě a karavany, majitel pan Hájek z Týnce nad Labem

Mobilními domy jsme vyřešili otázku ubytování v našem kempu pro náročnější klientelu. Máme pět domů napojených na veškeré sítě a hodláme do budoucna pořídit další. Mobilní domy jsou určitě dobrou investicí do cestovního ruchu.

Kemping MarinaKemping MarinaKemping MarinaKemping MarinaKemping MarinaKemping Marina

Hotel BYSTRINA – Demänovská Dolina

Autocamping Bystrina sa nachádza v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier, v centre cestovného ruchu a turistiky v Demänovskej doline. Ponúkame bývanie v mobilných domoch, sú vybavené kuchyňou so sporákom, elektrickou rúrou, kuchynskými riadmi, chladničkou, obývacou izbou, toaletou, kúpeľňou, dvoma spálňami a samostatnou terasou a vchodom.

Hotel BYSTRINAHotel BYSTRINAHotel BYSTRINAHotel BYSTRINAHotel BYSTRINAHotel BYSTRINA

Pension Schaumannův Dvůr, majitelé manželé Schaumannovi

Mobilní domek jsme pořídili v roce 2010 těsně před sezónou z důvodu navýšení ubytovacích kapacit. Okamžitě jsme provedli jeho revitalizaci a přizpůsobení vzhledu místní krajině a architektonickému stylu. Nestihli jsme ovšem do začátku sezóny pokrytí střešní krytinou, a tak jsme předpokládali, že tak učiníme v nejbližším termínu v průběhu sezóny, kdy nebude mobilní dům využit. Již dnes vidím, že se nám to podaří až po sezóně, protože o ubytování v mobilním domku mají zákazníci velký zájem a všechny termíny jsou obsazeny.

Pension Schaumannův DvůrPension Schaumannův DvůrPension Schaumannův Dvůr

Paní Žůrková, Kopřivnice-Lubina

Mobilní dům, který jsem zakoupila na jaře, jsme umístili na zahradě v Kopřivnici-Lubině. Domeček nám slouží k rekreaci a jsme s ním – celá rodina – spokojeni.

Kopřivnice - Lubina - ŽůrkováKopřivnice - Lubina - ŽůrkováKopřivnice - Lubina - Žůrková

Pan Martin, Praha

Děkujeme za Váš servis i dům.

Pan Martin, PrahaPan Martin, PrahaPan Martin, PrahaPan Martin, PrahaPan Martin, PrahaPan Martin, Praha

Pan Pavel Peloušek, okres Brno-venkov

Mobilní dům jsem zakoupil na podzim za účelem trvalého bydlení. Zateplil jsem podlahy a nastěhoval se. Jsem vcelku spokojený, ještě se chystám zateplit střechu.

Paní Olga Cyprusová, okres Frýdek-Místek

Mám sestru, která trvale bydlí v zahraničí, a tak jsme si mobilní dům pořídili jako chatu k rekreaci. Postupně jsme dům napojili na přípojky a dneska můžu říct dvěma slovy: perfektní věc. Těší mě i nebývalý zájem sousedů. Všem doporučuji.

Manželé Vávrovi, Frýdecko

Mobilní dům máme teprve krátce, od podzimu. Slouží jako chalupa. Zatím jej nemáme napojený na sítě a moc si ho neužíváme, ale jsme rádi, že ho máme, a těšíme se na jaro, kdy se chystáme provést nějaké rekonstrukce.

Pan Roman Trsťan, Bratislava

Dům máme na samotě a slouží pro rekreaci celé naší rodiny. Ještě plánujeme obstarat krb na dřevo, protože toho máme v okolí dostatek.

Paní Růžena Trojanová, okres Žďár nad Sázavou

Nemůžeme se dočkat jara, až začneme s úpravami našeho nového mobilheimu. Vzhledem k tomu, že jsme dům koupili na podzim, zatím jsme toho moc nestihli.

Pan Jozef Dudáš, Dolný Kubín

Domek užíváme jako zahradní chatu a často v něm posedíme i v zimě. Zatopíme plynem a olejovým radiátorem a je tam velmi příjemně. Jsme s domečkem velmi spokojeni.

Pan Petr Pszczolka, okres Karviná

Mobilní dům jsme po zakoupení začali zateplovat, bohužel práce přerušila zima. Hodláme v domečku v budoucnu trvale bydlet, ale budeme muset do něj ještě investovat. Plánujeme vyměnit okna a opláštění zateplit.

Pan Ivo Rozman, okres Kutná Hora

Mobilní dům jsem zakoupil u firmy Marvel na podzim 2009. Mým úmyslem bylo pořídit si trvalé bydlení. V současné době pracujeme na zateplení. Máme v plánu postavit externí komín a vytápění zajistit krbem. Ještě sice nebydlím, ale i tak jsem nadšen.

Ivo Rozman, okres Kutná HoraIvo Rozman, okres Kutná HoraIvo Rozman, okres Kutná Hora

Pan Zbyněk Ipold, Praha

Mobilní dům používáme k celoročnímu bydlení. Jsme velmi spokojeni, vše je plně funkční. Pouze jsme zateplili podlahy a kolem udělali sokl. Můžeme jen doporučit.

Pan Vojáček, Královehradecko

Koupí mobilního domu jsme vyřešili problém chaty. Nyní čekáme na jaro, abychom mohli provést ještě nějaké úpravy. S domem jsme spokojeni.

Vojáček, KrálovehradeckoVojáček, KrálovehradeckoVojáček, Královehradecko

Pan Josef Ševčík, Vratimov

Mobilní dům používám jako kancelář. Poskytuje mi dostatečný komfort i k relaxaci. Návštěvy mi ho závidí. Mohu vřele doporučit.

Josef Ševčík, VratimovJosef Ševčík, VratimovJosef Ševčík, Vratimov

Paní Jana Pouzarová, okr. Český Krumlov

Koupí mobilního domu jsem rozšířila stávající chatu. Mám teď perfektní zázemí se sociálkou, kuchyní. Dům jsem obložila dřevem a občas v něm pobývám i v zimě. Jinak slouží jako letní chata.

Manželé Petrželovi, Ostravsko

V mobilním domě, který jsme si zakoupili, trávíme kromě zimy většinu času. Dodělali jsme pergolu, nějaké terénní úpravy a myslím, že to vypadá skvěle. Náš mobilní dům vystupoval i v pořadu Bydlení je hra.

Petrželovi, OstravskoPetrželovi, OstravskoPetrželovi, OstravskoPetrželovi, OstravskoPetrželovi, OstravskoPetrželovi, Ostravsko

Pan Ervin Baláž, Františkovy Lázně

Mobilní dům jsem zakoupil mamince jako zahradní letní dům. Kromě zimy v něm tráví veškerý čas a je velmi spokojená.

MUDr. Karol Kralinský, okres Banská Bystrica

Zakoupili jsme si mobilní dům již zateplený za výhodnou cenu z výstavy. Na pozemku jsme k němu přistavěli terasu a ještě jednu místnost, napojili na sítě. Jsme spokojeni, domek funguje jako skvělá rekreační chata.

Pan Pavel Mlýnek, Vsetínsko

Mobilní dům obývám prakticky trvale, jen v největších mrazech jsem zde nebyl. S domečkem jsem spokojený.

Paní Lerchová, Novojičínsko

Po ukončení nájmu jsem musela řešit bydlení a jako jednu z cest jsem zvažovala mobilní dům. Nakonec jsem dům zakoupila a nyní vím, že to byla cesta správná. Trvale v něm bydlím, dům byl již zateplený, pouze jsem vyměnila zdroj tepla za krbová kamna s rozvodem. Jsem ráda, že mám za poměrně nízké náklady své vlastní bydlení.

Lerchová, NovojičínskoLerchová, NovojičínskoLerchová, Novojičínsko

Pan Pavel Jakša, Strážnice

Mobilní dům máme na zahradě a slouží k odpočinku. Pomalu zvelebuji jeho okolí, chystám se ještě vybudovat jímku, studnu již máme. Myslím, že mobilní dům byl tou správnou volbou.

Pan Arnold Lukáš, Loděnice

Mobilní dům jsem zakoupil a provedl na něm celkovou revitalizaci. Slouží jako trvalé bydlení a jsem velmi nadšený. Vyřádil jsem se i na interiéru.

Camp Rožnov, majitelka paní Randýsková

Zakoupili jsme pro kemp v roce 2008 tři mobilní domy a od začátku byl tento typ ubytování v našem kempu nejoblíbenější. Mobilní domy jsou nejvíce vytížené po celou sezónu. Zvažujeme další nákup mobilních domů.

Camp RožnovCamp RožnovCamp Rožnov

Bagetka s.r.o., manželé Staroňovi, Horné Saliby, Slovensko

Mobilní dům jsme zakoupili v roce 2008. Zateplili jsme ho a udělali jsme z něj v podstatě ubytovnu pro naše zaměstnance. Jsme rádi, že mobilheim ubytování vyřešil, i naši zaměstnanci jsou velmi spokojeni.

Jiří Hubáček, Luhačovice

Vlastním veliký sad a potřeboval jsem v něm nějaké zázemí. Postavit zde nic nemohu, a tak pořízení mobilního domu mi problém perfektně vyřešilo. Mobilní dům využíváme k odpočinku a jako zázemí sadu.

Autocamp Svorea s.r.o., Pavel Svoboda, majitel kempu

Mobilní domy v počtu čtyř jsme pořídili v roce 2008. Jsou v sezóně beze zbytku obsazeny. Klienti jsou velmi spokojeni s luxusem, který mobilní domy nabízejí.

Autocamp SvoreaAutocamp SvoreaAutocamp SvoreaAutocamp SvoreaAutocamp SvoreaAutocamp Svorea

Pan Jaroslav Limberk, Brno

Mobilní dům jsem zakoupil na základě fotodokumentace. Výhodou bylo to, že jsem ušetřil na dopravě. I když jsem dům předem neviděl, nakonec jsem velmi spokojen. Koupě splnila mé očekávání.

Pan Marek Raus, Březí u Mikulova

Mobilní domeček jsem zakoupil za účelem poskytování ubytování. Z mého hlediska je to perfektní. Vybavení i dispozice jsou ideální pro čtyřčlennou rodinu. Jedná se v podstatě o luxusní apartmán.

Golfový club, České Budějovice

Mobilní dům nám slouží jako recepce a bufet. Je mezi našimi členy velmi oblíben.

Pan Šlachta, Bohumín

Mobilheim jsme zakoupili na jaře v roce 2010 a umístili jej na pusté pole. Zhotivili jsme přípojky a oplocení. Odstranili jsme starý plynový ohřívač vody+rozvody a nainstalovali malý el.bojler. Mobilheim má rozměry 7×4 m. Na sezonní užívání od jara do podzimu plně postačuje. V budoucnu hodláme zateplit podlahu a přidat dřevěné bednění ve spodní části mobilheimu. Případným zájemcům bychom doporučili, aby si nejprve uvědomili, zda mají na pozemek řádný přístup a dostupné sítě. Samozřejmě, aby se připravili na to, že se při tom pořádně zapotí. Ale jak, se říká “ Bez práce nejsou koláče“ a myslíme si, že pak konečný výsledek bude stát za to.

Pan Šlachta, BohumínPan Šlachta, BohumínPan Šlachta, BohumínPan Šlachta, BohumínPan Šlachta, BohumínPan Šlachta, BohumínPan Šlachta, BohumínPan Šlachta, BohumínPan Šlachta, BohumínPan Šlachta, BohumínPan Šlachta, BohumínPan Šlachta, BohumínPan Šlachta, BohumínPan Šlachta, Bohumín

 

Pan Pekara

Pan Pekara Pan Pekara Pan Pekara Pan Pekara Pan Pekara Pan Pekara Pan Pekara

 

Pan Bárta

Pan Bárta Pan Bárta

 

Paní Zuzana Cserhalmiová, Prešov

Paní Cserhalmiová, Prešov Paní Cserhalmiová, Prešov Paní Cserhalmiová, Prešov Paní Cserhalmiová, Prešov

 

Rodina Fedorová, Považská Bystrica

Rodina Fedorová, Považská Bystrica Rodina Fedorová, Považská Bystrica Rodina Fedorová, Považská Bystrica Rodina Fedorová, Považská Bystrica Rodina Fedorová, Považská Bystrica Rodina Fedorová, Považská Bystrica Rodina Fedorová, Považská Bystrica Rodina Fedorová, Považská Bystrica

Andrea W., OSTRAVSKO

Díky společnosti Marvel international jsem měla možnost prodat náš mobilní dům, který se nám svépomoci nedařilo v předešlých letech prodat. Spolupráce s týmem paní Dorotíkové byla velice rychlá a příjemná.  Jsou to profesionálové na svém místě. Mobilheim byli schopni prodat do jednoho měsíce. S ohledem na nedostatek času jsem ráda uvítala maximální nasazení v zařizovaní veškerých potřebných záležitostí souvisejících s prodejem.
Jsem velice ráda, že jsem si  zvolila právě Marvel International, a vřele doporučuji využití jejich služeb všem.

Další partneři:
Mobilák.cz - mobilní domy, mobilheimy