Prodej mobilních domů na splátky

Úvod | |

Marvel - Logo

Prodej mobilních domů na splátky

Všechny mobilní domy dodávané naší společností mají masivní kovovou konstrukci, která je opláštěná a zateplená. Pro celoroční využití se pro zvýšenou tepelnou pohodu mobilního objektu využívá silnější vrstva izolace, otvorové výplně s izolačním dvojsklem. Dodáváme různé typy mobilních domů pro nejrůznější využití, ať už jako celoroční bydlení, rekreační bydlení, kancelářské prostory, ubytovna apod.

Financování mobilního domu – levné domy na splátky

Pořízení si mobilního domu v dnešní době je velice snadné. Při nedostatečném množství finančních prostředků v hotovosti nabízíme našim zákazníkům pořízení mobilheimu na splátky prostřednictvím úvěrových společností. Výše splátky se mimo jiné odvíjí od výše akontace. Ta se pohybuje již od 10 %.

V dnešní době je samozřejmé zprostředkování úvěru on-line.

Zadání zpracujeme z Vámi přinesených podkladů, sami si zvolíte počet splátek. Maximální počet splátek je 72 měsíců a minimální 18 měsíců.

Potřebné doklady pro vyřízení úvěru

K vyřízení úvěru jsou nutné dva doklady totožnosti. Jedním je platný občanský průkaz a druhým může být rodný list, cestovní pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz, ale i průkazka zdravotní pojišťovny nebo platební karta.

Osoby v zaměstnání dokládají originál potvrzení výše příjmu a potvrzení adresy, na které se trvale zdržují – faktura za odběr elektrické energie, za telefon, za odběr plynu nebo za nájem apod. Osoby samostatně výdělečně činné doloží k prokázání příjmu kopii posledního daňového přiznání s razítkem finančního úřadu a živnostenský list. Právnické osoby předloží kopii posledního daňového přiznání s razítkem finančního úřadu a kopii výpisu z obchodního rejstříku. Úvěr je možné poskytnout i důchodcům nebo rodičům na rodičovské dovolené. Důchodci dokládají příjem výměrem důchodu a osoby na rodičovské dovolené informaci o přiznání dávky státní sociální podpory.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit a rádi Vám vše osobně, telefonicky nebo e-mailem vysvětlíme.

Další partneři:
Mobilák.cz - mobilní domy, mobilheimy