Použité mobilní domy, zachovalý mobilheim

Úvod | |

Marvel - Logo

Použité mobilní domy, zachovalý mobilheim

Mobilní domy jsou skvělým startovacím domem pro mladé rodiny nebo páry či jednotlivce, kteří se chtějí osamostatnit a vyzkoušet samostatné bydlení. Čím dál více rodin také uniká z velkoměsta zpět do přírody a volí k tomu alternativní levné bydlení právě v mobilheimu. Tyto trvale obyvatelné mobilní domy jsou zateplené izolačními vrstvami omítky, mají dvojitá okna a samozřejmostí je i ústřední topení.

Pro krátkodobé přebývání nebo sezónní bydlení jsou mobilní domy také hojně využívány. Mohou je využívat různé organizace pro nouzové bydlení, oblíbené jsou u firem nebo bezpečnostních agentur, kde skvěle nahrazují vrátnice a budky pro hlídače. Oblíbené jsou mobilní domy především menších rozměrů i jako chatičky na léto u vody nebo na oblíbeném místě u lesa.

Koupě použitého mobilního domu

Mobilní domy jsou celkově velmi levnou variantou pro celoroční bydlení. Nové stojí nesrovnatelně málo oproti bytu či domečku a plnohodnotně toto bydlení nahrazují. Ještě levnější variantou jsou především pro nenáročného zákazníka mobilní domy použité. Ty se dají velmi často koupit po lidech, kteří si bydlení v nich už rozmysleli či zvolili jejich jinou variantu.

Zachovalý mobilheim – mobilhaus je velmi levnou a dobrou investicí, ať ho chceme použít jako bydlení nebo chatku či sezónní domek na víkendy. Mobilní domy jdou docela dobře přesunovat, takže můžeme koupený mobilheim přesunout kam se nám zalíbí a nemusíme se vázat na místo prodeje. Ke koupi použitého mobilního domu nám stačí pouze dostatečný pozemek.
Prodeje ani přeprodeje mobilních domů nejsou řešeny přes realitní kanceláře, ubude nám tedy spousta starostí a papírování.

Rekonstrukce použitého mobilního domu

Rekonstrukci použitého mobilního domu nabízí i renomované společnosti. Jeho revitalizace většinou obsahuje výměnu oken – pokud je to potřeba, elektroinstalace a odpadů. Firma případně dům zateplí nebo jeho tepelnou izolaci aspoň zkontroluje. Zachovalý mobilheim můžeme jako klasický koupený dům či byt vymalovat a změnit jeho vybavení, které přizpůsobíme našim potřebám.

Další partneři:
Mobilák.cz - mobilní domy, mobilheimy