Poradna

Úvod | |

Marvel - Logo

Poradna

Využijte naší poradny, která se zaobírá tématem mobilních domů a napište nám vaše otázky na info@marvel-mobilnidomy.cz. Postupně zde budeme doplňovat rady a tipy, jednoduše vše, na co se nás naši klienti často ptají.

Témata poradny mobilních domů:

Jak přepravit mobilní dům? Průvodce dopravou mobilheimu

Nemusíte pátrat po informacích. Sepsali jsme vše, co byste měli vědět o dopravě mobilního domu. Vyhnete se případným rizikům a nepříjemnostem.

Čtěte více…

Jak si správně zvolit typ mobilního domu?

Jaký typ mobilního domu zvolit, co je to celoroční mobilheim, proč potřebuje okna s dvojskly a jak se mobilní dům vytápí? Odpovědi na tyto a další otázky najdete v našem článku.

Čtěte více…

Jak vybrat prodejce mobilních domů?

Mobilní dům není levnou záležitostí a jeho koupi proto není dobré podcenit. Možná už máte jasno o typu mobilního domu, ale váháte nad výběrem prodejního centra. Určitě chcete najít seriózní firmu, které budete moct důvěřovat. Jak to udělat? Je tady několik bodů, kterým věnujte pozornost.

Čtěte více…

9 otázek, na které se zeptejte v prodejním centru mobilních domů

Koupě mobilního domu by neměla být spontánní akcí, ale promyšleným krokem, podloženým všemi potřebnými informacemi. Nebojte se ptát, dobrý prodejce zná odpověď na vše, co se mobilheimů týká.

Čtěte více…

Přeprava bez rizika aneb na co si dát pozor při dopravě mobilheimu

Prasklá konstrukce, škrábance na stěnách a dodatečné výdaje! Jak se těmto strašákům při dopravě mobilního domu vyhnout? Stačí dodržet náš postup.

Čtěte více…

Seznamte se s mobilními domy

Slyšeli jste o mobilních domech poprvé a rádi byste se dozvěděli více? Seznámíme vás s typy mobilních domů, s možnostmi zateplení i s cenovým rozpětím.

Čtěte více…

 

Další partneři:
Mobilák.cz - mobilní domy, mobilheimy