Nízkoenergetické mobilní domy, úsporný mobilheim

Úvod | |

Marvel - Logo

Nízkoenergetické mobilní domy, úsporný mobilheim

Mobilní domy jsou skvělou variantou bydlení v případě, že máme např. pozemek, ale nemáme dost peněz nebo času na stavbu klasického domu. Mobilní domy jsou dodávány s veškerým vybavením za ceny, které nedosahují ani části vstupních nákladů při koupi bytu nebo domu.

Mobilní dům s celoročním provozem

Mobilní domy s celoročním provozem, které jsou vhodné jako náhrada klasického bydlení, jsou vybaveny ústředním topením. Vnější i vnitřní omítky jsou doplněny izolační vrstvou a celý dům může být v rámci zateplení a zvýšení izolační vrstvy obložen masivními dřevěnými deskami.

Nízké spotřeby energií

Díky své malé velikosti mobilní dům spotřebuje velmi málo energií. Rodiny žijící v mobilním domě výrazně ušetří nejen za elektrickou energii.

Rozměry mobilních domů jsou poměrně malé a jejich vytápění je velmi rychlé a tepla je potřeba míň než k vytopení klasických bytů. Pokud navíc použijeme k vytápění mobilních domů krb nebo kamna, náklady se nám sníží na úplné minimum.

Mobilní domy jsou dobře udržovatelné a odolávají poničení. Malé prostory mobilních domů jsou vybaveny velmi účelně a efektivně, ale ne na úkor komfortu a designu.

Další partneři:
Mobilák.cz - mobilní domy, mobilheimy