Mobilní dům na míru s vybavením

Úvod | |

Marvel - Logo

Mobilní dům na míru s vybavením

Mobilní domy jsou skvělou alternativou bydlení. V současné době musí být člověk dobře finančně zajištěn, aby byl schopen si sehnat své bydlení, a mnohdy to ještě nestačí. Pokud se z nějakého důvodu člověk nebo rodina nechtějí nebo nemohou zadlužit a hledají alternativu levného bydlení, mobilní domy jsou skvělou variantou. Jediné, co potřebujete, je místo, kam mobilní dům můžete uložit. Pak už stačí vybrat ten pravý pro Vás.

Možnosti mobilního bydlení

Možností mobilního bydlení je velké množství. Mobilní domy jsou nabízeny v různých rozměrech. Můžeme si vybrat velikosti od menších 1+1 až po větší a luxusní mobilní domy, které zaručují bydlení dispozic 4+1. Dále je třeba zvážit, zda bude mobilní dům sloužit jen jako sezónní bydlení na místo chaty či chalupy, nebo zda bude obýván trvale celoročně. Pak se samozřejmě liší možnosti zateplení domu. Dům je v případě celoročního obývání doplněn o ústřední topení a okna jsou dvojvrstvá. Také omítky domu jsou z lepších izolačních materiálů. Celoročně obyvatelný mobilní dům může být navíc obložen masivním dřevem. Kromě dekorace má toto dřevo totiž i skvělé izolační účinky.

Výbava na míru

Po výběru velikosti a stylu samotného domu, můžeme přejít k plánování vybavení domu. Standardně jsou mobilní domy vybaveny ložnicemi dle dispozic, obývacím pokojem se sedačkou a kuchyní s vestavěnými spotřebiči. Jídelna může být ve větších prostorách umístěna trvale nebo se dá složit a může šetřit místo, pokud není využívána. Tato standardní výbava je plně funkční, šetří místo a je vymyšlena důmyslně, aby docházelo k co nejmenšímu opotřebení.

Pro náročného zákazníka je samozřejmostí možnost si vybavit a naplánovat mobilní dům co nejvíce podle svých představ, ať už jde o barvu omítek či rozložení vybavení. Mobilní domy umožňují si vybrat pohodlné bydlení a celé vybavení na míru dle našich představ.

Někomu se může zdát toto bydlení pouze přechodné a ne příliš komfortní, ale pokud si ho dokážeme doladit dle našich představ, může nám být skvělým domovem, ať už alternativním s menším prostorem nebo naprosto dostačujícím.

Další partneři:
Mobilák.cz - mobilní domy, mobilheimy