Mobilní domy pro hlídače, vrátné a bezpečnostní pracovníky

Úvod | |

Marvel - Logo

Mobilní domy pro hlídače, vrátné a bezpečnostní pracovníky

Mobilní domy nemusí být využívány jen jako chaty nebo jako plnohodnotné bydlení. Mohou být využity i ve firmách. Především rozrůstající se společnosti mají většinou problémy se zajištěním bezpečnosti ve svém areálu a s prostorem, kam tyto bezpečnostní pracovníky usadit. Nabízí se tedy možnost pořídit do firmy mobilní dům a vybavit ho jako vrátnici, popř. domek pro hlídače.

Malý mobilní dům jako vrátnice

Mobilní dům menších rozměrů se na tuto funkci skvěle hodí. Zabere malý prostor – asi 20m2. Díky vcelku snadné manipulovatelnosti s mobilním domem se dá kdykoli kamkoli přesunout. Tuto možnost využije firma především, pokud se rozrůstá nebo mění místa působení. Využijete ji také pro hlídání různých objektů, pozemků nebo staveb. Navíc investice do menších mobilních domů je velmi nízká.

Vybavení mobilního domu pro hlídače, vrátné

Mobilní dům, který slouží prioritně pro hlídače nebo vrátné, jde k tomuto účelu samozřejmě uzpůsobit vybavením. Místnost pro ložnici může být využita jako šatna nebo ponechána v případě, že mají vrátní možnost také spát, např. při změnách směn. Místo obývacího pokoje a sedačky, může být mobilní dům vybaven pracovním stolem a dalším vybavením, které je potřebné pro tuto profesi.

Další partneři:
Mobilák.cz - mobilní domy, mobilheimy