Mobilní chata pro rekreaci, mobilheim na zahradu

Úvod | |

Marvel - Logo

Mobilní chata pro rekreaci, mobilheim na zahradu

Především lidé z měst a panelových sídlišť mají v dnešní době stále větší potřebu unikat z víru velkoměsta. Někomu k tomu dostatečně postačí uniknout na víkend. A právě tito lidé vlastní chaty nebo chalupy na okrajových částech měst nebo vesnicích, u lesa nebo na nějakém pěkném místě u vody.

Mobilní chata pro rekreaci

Pokud se nám podaří najít pěkné místečko, kde bychom si chatičku rádi postavili, máme na půl vyhráno. Pokud se nám do stavby a vymýšlení ale příliš nechce, nebo prostě chceme chatičku teď hned, máme řešení – pořídit si mobilní chatu.
Mobilní dům – chata je levná varianta nejen bydlení, ale právě i rekreačního domečku či chatky. Pokud máme prostor, kam mobilní dům uložíme, stačí si jen vybrat z několika variant mobilheimů.

Typy mobilních chat a jejich vybavení

Mobilní domy mají různé rozměry, z kterých můžeme vybírat. Pro běžného uživatele stačí mobilní dům, který bude využívaný jako chata, menších rozměrů. Běžné menší rozměry jsou kolem 20m2 obytné plochy. Mobilní dům těchto rozměrů obsahuje obývací pokoj většinou se sedačkou, případně křesly, kuchyňskou linku s vestavěnými spotřebiči a jídelní kout. Ten může být v závislosti na rozměrech, popř. rozmístění dalších místností, buď skládací, nebo usazený napevno. Ložnice je většinou s dvojpostelí. Větší mobilní domy mají více postelí. WC se sprchovým koutem je ve většině případů přímo součástí mobilheimu, ale může být i připojeno vedle.

Velikosti mobilních chat

Mobilní chaty menších rozměrů mají většinou jeden vstup. Ty větší mohou mít vstupy dva – jeden hlavní a druhý na případnou terasu. Pro náročnějšího zákazníka lze mobilní dům jako chatku vybrat i z větších modelů, které se mohou rozmístěním místností tvářit jako 2+1, 3+1 nebo dokonce čtyřpokojový byt.

Mobilní chaty mohou být zateplené = celoroční, mají velmi pěkné obložení přizpůsobené jejich funkci a pokoje jsou vymalovány velmi příjemnými barvami doplněnými interiérem a vybavením podobného stylu a barev.

Mobilheim pro rekreaci si můžeme přizpůsobit svým potřebám a nechat vybavit na míru. Dodání standardních mobilních domů je velmi rychlé. Většinou do jednoho týdne. Obrovskou výhodou mobilních chat je jejich možnost přemístění a přestěhování.

Další partneři:
Mobilák.cz - mobilní domy, mobilheimy