Mobilhouse 1+1, malé mobilní domy

Úvod | |

Marvel - Logo

Mobilhouse 1+1, malé mobilní domy

V dnešní době je např. pro mladé lidi, páry, mladé rodiny či rozvedené nebo osamělé lidi velmi obtížné sehnat bydlení. Většinou je velkým problémem finanční dostupnost. Mobilhousy jsou velmi oblíbeným řešením pro výše uvedené osoby i pro lidi, které třeba jen už nebaví bydlet v malém panelákovém bytečku, chtěli by to mít blíže k přírodě, ale stavět nebo koupit dům je pro ně nedosažitelným řešením.

Malé mobilní domy jsou dokonalou variantou bydlení, pokud máte pozemek či zahradu, kam mobilní dům můžete postavit. V tom případě může být přestěhování velmi rychlé. Dodání typizovaného mobilního domu je běžně do týdne.

Rozloha a vybavení malého mobilního domu

Malé mobilní domky mají rozlohu menších 1+1, které známe z panelákových bytů. Malý mobilní dům 1+1 má rozlohu kolem 20 m2. Obvykle bývají zatepleny, jsou vybaveny elektroinstalací a vkusným obložením. Vnitřek domu je vymalovaný a sladěný s nábytkem a doplňky. Vybavení domu můžeme uzpůsobit našim potřebám a vymyslet si jej tzv. na míru.

Obsah standardního mobilního domu je klasicky obývací pokoj se sedačkou, kuchyně s vestavnými spotřebiči. Jídelna může být podle velikosti mobilního domu a dalších dispozic a našich potřeb buď umístěná na pevno, nebo může být skládací, takže ušetříme po jídle prostor jejím jednoduchým složením. Ložnice v mobilním domě může být buď tvořena klasickou manželskou postelí nebo jednolůžky.

Samozřejmostí mobilního domu je WC se sprchovým koutem. Tyto místnosti jsou buď součástí mobilního domu, nebo jeho vedlejší částí.

Výhody bydlení v mobilhousu

Mobilhousy jsou velmi levnou variantou bydlení ať na přechodnou dobu nebo na delší čas. Je to velmi rychlá varianta, pokud se potřebujeme přestěhovat rychle. Odpadnou nám starosti s realitní kanceláří a bydlení můžeme kdykoli poměrně snadno přesunout na lepší místo nebo do jiné lokality třeba i s ohledem na pracovní možnosti.

Bydlení je i na relativně malém prostoru velmi příjemné, efektivní a dům se skvěle udržuje. Navíc jeho provozní náklady jsou velmi nízké.

Další partneři:
Mobilák.cz - mobilní domy, mobilheimy