Mobilheimy či Mobilheim?

Úvod | |

Marvel - Logo

Mobilheimy či Mobilheim?

Mobilheimy marvel

Marvel mobilheimy nabízí k prodeji mnoho typů mobilheimů. Nyní se podívejte jaké typy existují:

Mobilheimy k trvalému bydlení v našich podmínkách

Pokud chcete bydlet v mobilheimu i v našich klimatických podmínkách, je vhodné vybrat si takový mobilheim, který je opravdu dobře zateplen, pro naše klima.

mobilheimy k trvalému bydlení

mobilheimy zateplené nabídka

Mobilheimy zateplené

Zateplené mobilheimy existují jak ve verzi pro mírnější klima tak pro klima, na které jsme u nás zvyklí. Buďte opatrní, abyste si k celoročnímu bydlení nevybrali mobilheim, který je zateplený, ale pro mírnější klima. Mohla by Vám být zima. Nezapomeňte, že každý mobilheim se dá dodatečně zateplit a splní tak i ty největší nároky „velkého zimomřivce“.

mobilheimy zateplené

mobilheimy zateplené nabídka

Mobilheimy se sedlovou střechou

Design je otázkou vkusu. mobilheimy se vyrábějí jak se sedlovou střechou tak se střechou rovnou. Je jen na Vás, který typ mobilheimu se vám zdá krásnější.

mobilheimy se sedlovou střechou

mobilheimy se sedlovou střechou

Mobilheimy bezbariérové

Pokud jste pohybově indisponováni, nevěšte hlavu. Mobilheimy se vyrábí i bezbariérové. Není jich mnoho, ale pokud nám zavoláte, vyhledáme Vám takový na míru u našich dodavatelů.

Mobilheimy sezónní

Sezónní mobilheim v podstatě znamená, že je méně zateplený. Tato varinta je obvykle levnější než stejná varianta zatepleného mobilheimu a slouží nejčastěji jako chata. Spousta klientů, si takový dům zakoupí a dodatečně si jej nechá zateplit, vyměnit okna, apod.. Má pak jak krásný design tak spoustu tepla.

mobilheimy se sedlovou střechou

Vytápění v mobilheimech

Mobilheimy se obvykle vytápí plynem, elektřinou nebo krbovými kamny na tuhá paliva. I my v naší mobilheim kanceláři máme krbová kamna a i pár dřívek vytopí místnost do ruda. Naši pracovníci se pak v zimních měsících chodí chladit do sněhu. :)

Máte-li jakýkoliv dotaz, napište nám zprávu nebo zavolejte. :)

 

Další informace k mobilheimům – Poznámky pod čarou

Mobilheimy = plnohodnotné bydlení. Hledáte mobilheim k celoročnímu bydlení? Chcete plně zařízenou chatku na zahrádu, ubytování pro pracovníky, nebo zajišťujete bydlení pro lidi bez domova? Rozhodnutí pořídit si mobilheimy je tím správným řešením. V ceně mobilheimů, za kterou vám nové mobilheimy nabízíme, je včetně veškerého vybavení (nábytek, spotřebiče, sanitární technika apod.). Bydlení v mobilheimech a na čerstvém vzduchu je srovnatelné s bydlením v bytech.

Další partneři:
Mobilák.cz - mobilní domy, mobilheimy