Mobilheim k rybaření, mobilní dům na ryby

Úvod | |

Marvel - Logo

Mobilheim k rybaření, mobilní dům na ryby

Mobilní domy z nabídky naší společnosti jsou vhodnou variantou pro použití jako dům pro rybáře – jako výchozí bod k rybaření. Výhodou mobilheimu je ‒ jak jinak ‒ mobilnost. Tento typ sezónního ubytování pro účely rybaření je kompromisem mezi jednoduchým klasickým karavanem a pevně postavenou chatou. Mobilní dům je možné podle požadavků majitele přesunout k jinému rybářskému revíru a využívat jeho komfortu.

Výhody mobilního domu

Naše společnost má trvale v nabídce menší mobilní domy, které jsou výhodné pro použití jako sezónní rybářská chatka. Kvalitní komfortně vybavený mobilní dům je lepší variantou než karavan. Mobilní domy mají vybavenou kuchyni včetně sporáku nebo varné desky a odsávače par, v obývacím pokoji sedací soupravu a některé typy také jídelní kout. Sociální zařízení je prakticky a účelně uspořádané, zahrnuje sprchový kout nebo v některých typech mobilních domů může být také vana, umyvadlo a WC.

Další možnosti použití mobilního domu

Vedle celoročního bydlení ve vysokém standardu vybavení je mobilní dům vhodný jako trvalé rekreační zařízení, dočasná ubytovna, objekt pro dočasné bydlení při stavbě klasického rodinného domu, kancelářské prostory a mnoho dalších variant využití. Mobilheimy se využívají také v záplavových oblastech.

Podpora při nákupu mobilního domu

Naši pracovníci jsou podrobně seznámeni s kompletní nabídkou společnosti a dokáží poradit při výběru vhodného domu podle zamýšleného použití. Ochotně doporučí mobilní dům ať už luxusní, celoroční nebo sezónní. Zároveň zájemce seznámí s možnostmi financování nebo revitalizací levnějších typů mobilních domů.

Další partneři:
Mobilák.cz - mobilní domy, mobilheimy