Marvel ®

Úvod | |

Marvel - Logo

Marvel ®

Marvel, dnes již synonymum pro mobilní domy, vznikl před více jak šesti lety. Během svého působení na trhu vždy maximálně dbal na vysokou kvalitu a budování pozitivního jména firmy, které deklaruje vysoký standard a záruku kvality mobilního bydlení a služeb s tím spojených.

Marvel podporuje a propaguje mobilní bydlení v praxi. Ze zkušenosti ví, co pro výrobce a spotřebitelé znamená kvalita mobilního domu, služeb a komunikace. Nezapomíná v žádném případě ani na nadstandardní servis a poradenství pro zákazníky Marvel.

V roce 2011 vstoupil na trh mobilního bydlení s vlastní značkou „Mobilní domy Marvel ® „. Nové mobilní domy jsou určené pro uživatele z celé Evropy. Modulace jsou přizpůsobené rázu střední Evropy a je přihlíženo ke klimatickým podmínkám. Více zde.

Marvel zaujímá dnes přední pozice trhu s mobilními domy v Čechách i na Slovensku. Stal se velmi významným a nezanedbatelným tahounem trhu a inovátorem v kategorii mobilního bydlení.

V budoucnosti plánuje se nadále rozvíjet a specializovat se na mobilní stavby v přímořských letoviscích i v horských oblastech. Marvel mobilní domy přichází s řešením nejen na realizaci, ale v neposlední řadě v praxi i s velkou finanční úsporou.

Sledujte náš web www.marvel-mobilnidomy.cz a vyberte si svůj mobilhaus. 

Další partneři:
Mobilák.cz - mobilní domy, mobilheimy