Marvel resort

Úvod | |

Marvel - Logo

Marvel resort

Pozemky pro mobilní domy Marvel

Zákazníci mají často zájem nejen o koupi mobilního domu, ale i pozemku k jeho umístění. Začali jsme proto vyhledávat vhodné lokality pro rekreační účely, které lze buď koupit, nebo dlouhodobě pronajmout, a postupně budeme jejich databázi rozšiřovat.

 

Navázali jsme spolupráci s majiteli atraktivních pozemků a nabízíme výhradně pro naše klienty zajímavá místa pro umístění mobilního domu. Dbáme na to, aby pozemky byly zasíťované a měly parametry moderního životního stylu. Věříme, že si vyberete svůj pozemek pro mobilheim.

 

SD Resort Penzion Schaumannův Dvůr (více informací na čísle 774 119 900)

Lokalita: Karlovice, okres Bruntál, Jeseníky. Jedná se o překrásnou lokalitu Jesenických hor na Moravě. Jeseníky jsou atraktivní divoké hory, které stále více získávají na popularitě. Sníh zde mnohdy leží až do pozdního jara, a tak se náruživým lyžařům nabízí možnost lyžovačky při teplém slunci. Uvedený SD Resort Schaumannův Dvůr se nachází v obci Karlovice, v těsné blízkosti stejnojmenného penzionu. Nabízí se zde velmi zajímavá příležitost nejen pro umístění mobilního domu k rekreaci, ale také pro výhodnou investici. Je zde možno využít veškeré zázemí zdejšího střediska.

 

Ceny: Objednávejte výhradně přes firmu Marvel – příležitost k zajímavé investici. Více zde.

 

Počet parcel: 8 až 9

Sítě: voda, el. energie, plyn, kanalizace

Inclusive: zázemí zaběhnutého rekreačního zařízení s velmi dobrou vybaveností, venkovním bazénem, saunou apod.

Pro zákazníky firmy Marvel:

  • nabídka umístění mobilních domů
  • cenová kalkulace umístění domů
  • výpočet rentability mobilního domu v areálu SD Resort
  • manuál kontroly rezervací v SD Quick Book

 

Další partneři:
Mobilák.cz - mobilní domy, mobilheimy