Úvod | |

Marvel - Logo

Nové mobilní domy

Tři varianty nových mobilních domů

Nabízíme tři typy nových domů – domy s rovnou střechou, domy se sedlovou střechou a klasické mobilní domy. Všechny typy domů dodáváme v provedení „na klíč“. Snažíme se vyjít vstříc všem požadavkům našich zákazníků a vytvořit pro ně dům podle jejich představ.

nové mobilní domy s rovnou střechou  nové mobilní domy se sedlovou střechou

Prohlédněte si také nové mobilní domy, které máme skladem, ihned k odběru.


Toto je starší nabídka nového mobilního domu, který je také v nabídce:

Mobilní dřevostavba MARVEL WOOD

12.0 x 3.6m (43.2 m2),  3+KK (dvě ložnice)

Cena 799 000,- Kč  včetně DPH. (možnost odpočtu DPH)

Nabízíme Vám nový mobilní dům vyrobený v ČR.

Mobilní Dům   je vhodný jak pro rekreační tak trvalé bydlení splňující všechny požadavky pro kolaudaci včetně výšky stropů a izolačně tepelných vlastností.

Fotogalerii naleznete níže na stránce.

Domluvit prohlídku domu

 

Technický Popis mobilních domů MARVEL WOOD

Mobilní Dům je vyroben z kvalitních materiálů s důrazem na celoroční použitelnost v tuzemských klimatických podmínkách. Jedná se o typovou výrobu preferující vynikající cenu, která je vzhledem k parametrům, použitým materiálům a technologii výroby na trhu bezkonkurenční.

Mobilní Dům je vhodný jak pro rekreační tak trvalé bydlení splňující všechny požadavky pro kolaudaci včetně výšky stropů a izolačně tepelných vlastností.

Technická specifikace MD :
Venkovní stěny – Konstrukční rámy z lehké tenkostěnné oceli opláštěné z venkovní strany palubkami s finální úpravou. (Možnost provést také Zateplovací fasádní systém EPS zakončený stěrkou s výztužnou tkaninou ) ,z vnitřní strany parotěsnou zábranou a SDK (sádrokartonovými) deskami . Konstrukce je ve stěnách vyplněna tepelnou izolací z minerální plsti tl.150 mm.

Vnitřní Příčky – konstrukční rámy oboustranně opláštěné SDK deskami s tepelnou a zvukovou izolací tl. 100 mm, zajištěné z obou stran parotěsnou zábranou. K nosné příčce je zabudován 65 l bojler.

Okna a venkovní dveře – plastová šestikomorová okna s ventilací a prosklené plastové vchodové dveře v bílé barvě. Na oknech i dveřích namontovány žaluzie.

Střecha – vazníky o sklonu 12 stupňů s pojistnou hydroizolací, tepelnou izolací 150 mm a plechovou krytinou imitující tašky-Eurovlna + okapové žlaby.

Strop – SDK podhled s výškou stropu 254 cm, opláštěný SDK deskami s tepelnou izolací tl. 150 mm, zajištěné parotěsnou zábranou.

Podlaha – na ocelovém nosném rámu s pojezdovými koly upevněny konstrukční rámy, které jsou z vnitřní strany zajištěny parotěsnou zábranou a zaklopeny OSB deskami a z vnější strany zaklopeny Cetris deskami s celkovou tepelnou izolací o tl.150 mm. Na OSB deskách je jako konečná úprava provedena plovoucí podlaha včetně rohových lišt, v koupelně keramická dlažba.

Elektroinstalace – kompletní elektroinstalace: PL rozvaděč, jističe, proudová ochrana, zásuvky, vypínače, osvětlovací tělesa, kuchyňský odsavač par, připojení ke koupelnové skříňce nad umyvadlo. Zásuvka pro připojení antény k TV.

Vytápění – kompletní elektroinstalace pro el. vytápění včetně osazení el. přímotopů v každé místnost. ( Možnost vytápění Tepelným čerpadlem zn. Sinclair- 1x venkovní jednotka, 1x vnitřní jednotka)

Koupelna – keramická dlažba a obklady, osazen sprchový kout, kombi WC, umyvadlo, 65 l Bojler a přípojka na pračku

Kuchyně – součástí dodávky je kuchyňská linka ve standardním provedení včetně dřezu a odsavače par, dle projektové dokumentace.
MD dále obsahuje :
– kompletní vnitřní rozvody vody a kanalizace
– veškeré spojovací prostředky a lišty
– přípojky pro napojení elektriky, vody a odpadu.
– keramické obklady u kuchyňské linky
– plovoucí podlahy v celém domě
– obložkové zárubně a dveře v dekoru ( ořech,buk,dub,akácie) s kompletním kováním
– oboustranná tažná oj pro lepší manipulaci
Možnost objednat na zakázku
– krbová kamna a komínový prostup
– dodatečné zateplení s fasádní omítkou
– plastová okna v barevném dekoru

V případě dotazů k technickému popisu mobilního domu nás kontaktujte zde:

online dotaz

Další partneři:
Mobilák.cz - mobilní domy, mobilheimy