Letní mobilní chatka, mobilheim v kempu

Úvod | |

Marvel - Logo

Letní mobilní chatka, mobilheim v kempu

Na našich internetových stránkách nabízíme levné mobilní domy, které se dají používat jako letní mobilní chatky. Oproti všem ostatním typů chat je jejich nespornou výhodou, že je již při nákupu okamžitě obyvatelná a vybavená. Malé chatky se využijí nejen přes léto a vedle individuální rekreace jsou mobilní domy různých provedení vhodné pro využití například v kempech. Návštěvníci takového kempu budou jistě spokojeni s komfortem, který mobilní domy nabízejí.

Typy a vybavení mobilheimů

Mobilní domy se liší jednak vybavením, ale také velikostí domů a počtem ložnic. Nejmenší varianta domu má k dispozici obývací pokoj s kuchyňským koutem, kde se nachází varná deska či sporák, odsavač par a kuchyňská linka, někdy je k dispozici i vestavěná lednička.

Sedací souprava v obývacím pokoji bývá často rozkládací a umožňuje přespání pro návštěvy nebo další členy rodiny. Koupelna je plně vybavena sprchovým koutem (v převážné většině případů), umývadlem a toaletou. Větší varianty mobilních domů se liší počtem pokojů. Pokoje mohou být dva, tři i čtyři.

Jak si vybrat mobilní dům

Doporučujeme se zorientovat na našich stránkách, kde v odrážce Nabídka mobilních domů je aktuální nabídka všech domů a jejich základní popis. Vybírejte z domů sezónních, vhodných k použití jako letní chatka, ať už pro soukromé použití nebo pro použití v kempu; celoroční domy ‒ ať už k využití jako chata nebo jako trvalé bydlení, nebo luxusní mobilní domy, které mají prvotřídní vybavení.

S výběrem Vám následně poradí naši pracovníci a můžete si dohodnout schůzku a prohlédnout si Vámi vybraný mobilheim osobně a zjistit podrobnosti k jeho vybavení, prohlédnout si i ostatní domy a poradit se ohledně jeho financování. Naše společnost je všem svým zákazníkům stávajícím i budoucím vždy k dispozici a rádi poradíme při dotazech nebo při řešení různých situací.

Další partneři:
Mobilák.cz - mobilní domy, mobilheimy