Kvalitní bydlení pro každého v mobilním domě

Úvod | |

Marvel - Logo

Kvalitní bydlení pro každého v mobilním domě

Kvalitní bydlení pro každého v mobilním domě

Naše společnost distribuuje a dodává mobilní domy  a pohodlné mobilhausy za výhodných cenových podmínek po celé České republice s dopravou zdarma. Mobilheimymobilní domy umožňují plnohodnotné bydlení za zlomek ceny oproti klasickým stavbám domů. V nabídce našeho elektronického obchodu jsou k dispozici mobilní domy různých velikostí od domů s jednou ložnicí až po domy se třemi ložnicemi.

Přečtěte si také, jak vypadají a co obsahují velké mobilní domy 4+1 k celoročnímu trvalému bydlení.

Dispozice jednotlivých mobilních domů jsou také velice variabilní. Zateplené mobilní domy jsou cenově výhodnou variantou bydlení ve vlastním příbytku. V případě mobilních domů nesmíme opomenout, že jsou k dispozici ihned.

Vybavení mobilních domů

Díky kvalitní tepelné izolaci má takový dům tepelně izolační vlastnosti, a tak jsou velmi nízké provozní náklady na vytápění. Standardní vybavení mobilních domů zahrnuje kuchyňskou linku se sporákem nebo s varnou deskou, odsávačem par a často také s ledničkou. Obývací pokoj je spojený s kuchyňským koutem a vybavený sedací soupravou a u větších variant mobilních domů také s jídelním stolem s lavicemi. Ložnice jsou vybaveny čalouněnými lůžky a úložným prostorem. Koupelna je plně vybavena sprchou nebo vanou, umyvadlem a toaletou. K zajištění tepelného komfortu domu jsou dveře i okna zaskleny izolačními dvojskly.

Výběr mobilního domu a jeho financování

Naši pracovníci Vám rádi poradí s výběrem mobilního domu, který bude přesně vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům. Nezabýváme se pouze prodejem mobilních domů, ale zajišťujeme kompletní praktické služby, které jsou spojené s pořízením mobilního domu, jeho využitím a zabezpečením. Věnujeme se rovněž revitalizacím mobilních domů, jejich přestavbám, ale také poskytujeme jako jedna z mála společností v České republice záruční i pozáruční servis. Naší prioritou je spokojený zákazník, který bude doporučovat naše služby.

Prodejem domu pro náš vztah se zákazníkem nekončí.

Další partneři:
Mobilák.cz - mobilní domy, mobilheimy