Komfortní ubytování v mobilních domech, rekreační mobilní domy

Úvod | |

Marvel - Logo

Komfortní ubytování v mobilních domech, rekreační mobilní domy

Komfortní ubytování, ať už celoroční nebo rekreační, nabízí luxusní mobilní domy, veškeré jsou připravené rovnou k použití. V nabídce naší společnosti jsou použité i zcela nové komfortní mobilní domy.

Přednosti luxusních mobilních domů

Všechny tyto námi nabízené domy mají v ideálním stavu jak interiér, tak i exteriér celého mobilního domu. Uvedené mobilheimy je možné pořídit již od 250 tisíc korun. Samozřejmostí je možnost pořídit si mobilní dům na splátky. Designové kvalitní venkovní opláštění mobilního domu je základem trvanlivosti. Komfortní mobilní domy mají sedlovou střechu, která je vhodná do naší krajiny. Domy v této kategorii mají konstrukční výšku takovou, aby bylo v interiéru dostatek prostoru. Celkové rozměry mobilních domů se pohybují až do 12 metrů délky a 3,7 metrů šířky.

Celoroční komfortní mobilní domy

Pro zajištění vyšší tepelné pohody v mobilní domě jsou instalována okna s izolačními dvojskly. Luxusní mobilní domy – mobilheimy mají také v celém objektu ústřední topení a v obývacím pokoji je k dispozici buď plynový nebo elektrický krb nebo kamna na tuhá paliva. Mobilní domy této kategorie mají větší vrstvu izolačního materiálu, aby bylo zajištěno pohodlí v interiéru i v našich klimatických podmínkách. Samozřejmostí je vestavěný praktický nábytek ve všech luxusních mobilních domech.

V případě použitých mobilních domů je jak nábytek, tak i ostatní vybavení opotřebováno téměř neznatelně. Všechny námi nabízené domy mají účelné a praktické rozmístění jednotlivých pokojů, sociálního zařízení i kuchyňského koutu, který je spojený s obývacím pokojem. S výběrem, jakož i s financováním, jsou Vám naši pracovníci připraveni poradit a můžete si s nimi dohodnout svou návštěvu za účelem prohlídky mobilního domu jak telefonicky, tak e-mailem.

Vyberte si svůj luxusní mobilheim.

Další partneři:
Mobilák.cz - mobilní domy, mobilheimy