Marvel - Logo

Mobilheim Modulový dům k bydlení na klíč 48 m2Modulový dům k bydlení na klíč 48 m2Zaslat upozornění při snížení ceny tohoto mobilního domu
Přidat dům do mého výběruOdebrat dům z mého výběru


Číslo domu1610581
Rozměry12.0 x 4.0m (48 m2)
Dispozice2 ložnice
Prodejní centrumKolín ?
Poznámky

Modulový Dům   je vhodný jak pro rekreační tak trvalé bydlení splňující všechny požadavky pro kolaudaci včetně výšky stropů a izolačně tepelných vlastností

Přidat dům do mého výběruOdebrat dům z mého výběru  ?

Cena

971 388 CZK

Možno na splátky přes Essox
Detaily

Nabízíme Vám nový Modulový   dům v konečném provedení na klíč k okamžitému bydlení, bez dalších jakýchkoli dodatečných nákladů. Kompletní modulový  dům pro Vás vyrobíme, přivezeme a usadíme na Vašem pozemku. V celkové ceně  neni započítána doprava i usazení domu na Vašem pozemku. 

Modulový dům je vyroben z kvalitních materiálů s důrazem na celoroční použitelnost v tuzemských klimatických podmínkách. Jedná se o typovou výrobu preferující vynikající cenu, která je vzhledem k parametrům, použitým materiálům  a zcela nové technologii výroby na trhu bezkonkurenční.

Modulový Dům je vhodný jak pro rekreační tak trvalé bydlení splňující všechny požadavky kolaudačního řízení, včetně výšky stropů a izolačně tepelných vlastností.

Technická specifikace  Modulového domu :
Venkovní stěny – Konstrukční rámy z lehké tenkostěnné oceli  opláštěné z venkovní strany palubkami s finální úpravou. (Možnost provést také  Zateplovací fasádní systém  EPS zakončený stěrkou s výztužnou tkaninou ) ,z vnitřní strany parotěsnou zábranou a SDK (sádrkartonovými deskami) . Konstrukce je ve stěnách vyplněna tepelnou izolací z minerální plsti tl.150 mm.

Vnitřní Příčky – konstrukční rámy oboustranně opláštěné SDK deskami s tepelnou a zvukovou izolací tl. 100 mm, zajištěné z obou stran parotěsnou zábranou.

Okna a venkovní dveře – plastová šestikomorová okna s ventilací a prosklené plastové vchodové dveře v bílé barvě. Na oknech i dveřích namontovány žaluzie.

Střecha – rovná střecha s pojistnou hydroizolací, tepelnou izolací 150 mm ukončená atikou s Foliovým hydroizolačním systémem

Strop – SDK podhled s výškou stropu 254 cm, opláštěný SDK deskami s tepelnou izolací tl. 150 mm, zajištěné parotěsnou zábranou.

Podlaha – na ocelovém nosném rámu jsou upevněny konstrukční rámy z lehké tenkostěnné oceli , které jsou  z vnitřní strany zajištěny parotěsnou zábranou a zaklopeny OSB deskami a z vnější strany zaklopeny Cetris deskami s celkovou tepelnou izolací o tl.150 mm. Na OSB deskách je jako konečná úprava provedena plovoucí podlaha včetně  lišt, na podlaze v koupelně je keramická dlažba.

Interiérové konečné úpravy – veškeré stěny a stropy jsou ve standardním provedení  vymalovány  vnitřní interiérovou bílou barvou.( možnost za příplatek zvolit barevné provedení)

Elektroinstalace – kompletní elektroinstalace: PL rozvaděč, jističe, proudová ochrana,  zásuvky, vypínače, osvětlovací tělesa, kuchyňský odsavač par, připojení ke koupelnové skříňce nad umyvadlo. Zásuvka pro připojení antény k TV.

Vytápění – kompletní elektroinstalace pro el. vytápění včetně osazení el. přímotopů v každé místnost. ( Možnost vytápění Tepelným čerpadlem  vzduch- vzduch,1x venkovní jednotka, 1x vnitřní jednotka)

Koupelna – keramická dlažba a obklady, osazen sprchový kout, kombi WC, umyvadlo, 65 l Bojler + přípojka na pračku

Kuchyně -  součástí dodávky je kuchyňská linka ve standardním provedení včetně dřezu a odsavače par, dle projektové dokumentace.


Modulový dům   dále obsahuje :
- kompletní vnitřní rozvody vody a kanalizace
- veškeré spojovací prostředky a lišty
- přípojky pro napojení elektriky, vody a odpadu.
- keramické obklady u kuchyňské linky
- plovoucí podlahy v celém domě
- obložkové zárubně  a dveře v dekoru ( ořech,buk,dub,akácie) s kompletním kovánímMožnost objednat na zakázku
- krbová kamna a komínový prostup
- fasádní omítku
- plastová okna a vchodové dveře v barevném dekoru
- tepelné čerpadlo vzduch-vzduch

ONLINE DOTAZ


Modulový dům k bydlení na klíč 48 m2Modulový dům k bydlení na klíč 48 m2Modulový dům k bydlení na klíč 48 m2Modulový dům k bydlení na klíč 48 m2Modulový dům k bydlení na klíč 48 m2Modulový dům k bydlení na klíč 48 m2Modulový dům k bydlení na klíč 48 m2Modulový dům k bydlení na klíč 48 m2Modulový dům k bydlení na klíč 48 m2Modulový dům k bydlení na klíč 48 m2Modulový dům k bydlení na klíč 48 m2Modulový dům k bydlení na klíč 48 m2Modulový dům k bydlení na klíč 48 m2Modulový dům k bydlení na klíč 48 m2Modulový dům k bydlení na klíč 48 m2Modulový dům k bydlení na klíč 48 m2Modulový dům k bydlení na klíč 48 m2Modulový dům k bydlení na klíč 48 m2


Další partneři:
Mobilák.cz - mobilní domy, mobilheimy