Jak se bydlí v mobilním domě

Úvod | |

Marvel - Logo

Jak se bydlí v mobilním domě

JEDINEČNÉ BYDLENÍ V MOBILNÍCH DOMECH – ZÁŽITEK, NA KTERÝ JEN TAK NEZAPOMENETE

 Zeptali jsme se lidí, kteří si vyzkoušeli bydlení v mobilním domě a podělili se s námi o jejich dojmy.

1. Jak jste byli spokojeni s bydlením v mobilním domě?

Dovolená v mobilním domě se nám líbila, vyzkoušeli jsme něco nového a jsme mile překvapeni. Dostatečně vybavený mobilní domek předčil veškeré naše představy. Krásná terasa před domkem vybízela při hezkém počasí k příjemnému posezení a večerním „grilovačkám“.

2. Co se Vám líbilo nejvíce?

Vybavenost domu. Dům na první pohled působí, že je malý, ale i s dětmi jsme v něm krásně prožili celou dovolenou. Prostor je zajímavě využitý. Nejvíce nás zaujalo, že je v mobilním domě plně funkční sprcha a toaleta, žádné suché WC. Žena ocenila krásnou, plně vybavenou kuchyňskou linku. Dětem se nejvíce líbily zábavní atrakce v okolí. Využili jsme jak koupaliště, které je jen pár kroků od kempu, tak i například zábavní Gibon park. A samozřejmě příroda – hory všude kolem jsem nádherné.

3. Pořídili byste si mobilní dům?

Místo chaty je to ideální alternativa. Nemuseli bychom si dělat starosti se stavbou a cenově je to také přijatelné. Pokud bychom přemýšleli o koupi bytu nebo mobilního domu, určitě bychom vybrali právě ten mobilheim.

Také nás velmi zaujal dřevěný Marvel Wood. Interiér tohoto nádherného mobilního domu, který je přizpůsobený pro klimatické podmínky v České republice, nás okouzlil na první pohled.

4. Byli jste se podívat v našem centru prodejních domů?

V prodejním centru jsme se podívat byli. Zaujala nás široká škála mobilních domů různých typů. Po dovolené, kdy jsme byli ubytováni v mobilním domě a následné návštěvě prodejního centra, jsme začali přemýšlet o pořízení některého domku. Máme v plánu se sem v budoucnu určitě vrátit. Nejvíce nás překvapilo, že jsou tyto domy často plnohodnotnou alternativou k normálnímu bydlení, což jsme si do té doby nemysleli.

Další partneři:
Mobilák.cz - mobilní domy, mobilheimy