Hotové mobilní domy na zakázku, mobilheim na klíč

Úvod | |

Marvel - Logo

Hotové mobilní domy na zakázku, mobilheim na klíč

Prioritou naší společnosti je vyhovět požadavkům všech svých stávajících i potencionálních zákazníků a tomu také přizpůsobuje svoji nabídku. Dodáváme také hotové mobilní domy vyrobené na zakázku ‒ tzv. na klíč.

Proč si pořídit právě nový mobilní dům – mobilheim

Mobilní domy vyrobené na zakázku jsou domy sestavené z jednotlivých modulů podle přání a potřeb zákazníka. Velikou výhodou modulového mobilního domu je to, že se může rozšiřovat o jednotlivé moduly tak, jak se mění rodina a počet jejich členů. Svým řešením dispozic, vzhledem a především vybavením mohou snadno konkurovat tradičním zděným domům.

Výhody oproti zděným domům

Mobilní domy dodávané na klíč mají vynikající tepelně-izolační vlastnosti díky instalovanému zateplovacímu systému, proto jsou vhodné  i pro celoroční bydlení. Kompaktnost jednotlivých modulů zaručuje nízké provozní náklady. Další výhodou oproti klasickým stavbám je rychlost montáže a především cena takto pořízeného domu. Ta se pohybuje až o 60 % níže než cena klasicky postaveného domu. Pro to všechno získávají mobilní domy stále více na popularitě také u nás.

Další výhody mobilních domů

Pokud má zákazník připravený pozemek s inženýrskými sítěmi, je vlastní stavba mobilního modulového domu otázkou několika dnů od počátku výstavby k nastěhování. Pro modulové mobilní domy postačuje mít vybudované jednoduché základy ‒ jedná se o systém vrtaných pilot, u nichž není nutné upravovat okolní terén, ani úprava příjezdového prostoru k domu. Zákazník se může nastěhovat do nízkoenergetického mobilního domu, který je moderní v souladu s novými trendy bydlení.

U nových modulárních mobilních domů není nutností mít pozemek připojený na inženýrské sítě a rozvody vody nebo kanalizace. Inženýrské sítě je možné řešit individuální nabídkou, kdy jsou do mobilního domu dodány speciální technologie. Tak je potom možné jednotlivé mobilní domy umístit i na pozemku, kde není možné kvůli nedostatečnému zasíťování klasický zděný dům postavit.

Další partneři:
Mobilák.cz - mobilní domy, mobilheimy