Ekonomický mobilní dům, levné mobilní domy

Úvod | |

Marvel - Logo

Ekonomický mobilní dům, levné mobilní domy

Mobilní domy ekonomické třídy jsou určené jako sezónní rekreační objekt pro individuální rekreaci, pro použití v kempech, pro podnikatele, pro pohodlné ubytování rybářů s možností cestování po různých revírech, zahradní chatka, pro ubytování stavebních dělníků v různých lokalitách po celé republice a mohli bychom vyjmenovat celou další řadu možností využití mobilního domu, např. výrobní prostor pro lehkou výrobu nebo sklad drobného materiálu. Sloužit může také jako pohodlná kancelář, ať už na stavbě, v autobazaru či jiné podobné provozovně, nebo například v zahradnictví. Využití najde také jako bufet s rychlým občerstvením. Jistě i Vy víte přesně, pro jaký účel si přijdete k nám svůj mobilní dům vybrat.

Nabídka mobilních domů

Naše společnost má v nabídce celou řadu mobilních domů za zvýhodněnou cenu a svoji nabídku pravidelně obměňuje a doplňuje.

Některé mobilní domy z ekonomicky výhodnější nabídky nemají sprchový kout a potom se nabízí využití třeba pro kancelář nebo sklad. Také v kempech, pokud se zde nacházejí společné sprchy, není chybějící sprcha v mobilním domě na závadu a zákazníci rádi využijí v tomto případě zvýhodněnou cenu mobilheimu.

Běžné vybavení mobilních domů

Všechny mobilní domky mají velký obývací pokoj spojený s kompletně vybavenou kuchyní i s odsavačem par nebo u těch méně finančně nákladných s jednoduchým kuchyňským koutem. Levnější mobilní domy někdy nemají vybavený obývací pokoj nábytkem. Běžně jsou však vybavené čalouněnou sedací soupravou, i rozkládací, jídelním koutem se stolem a čalouněnými lavicemi nebo jednodušší varianty pouze jídelní kout se stolem a židlemi. Nechybí toaleta, sprchový kout, čalouněná lůžka v ložnicích a úložné prostory. Kuchyně bývá opticky oddělena jak od obývacího prostoru, tak od jídelního koutu a všechny mobilní domy jsou velice útulné a příjemně uspořádané.

Další partneři:
Mobilák.cz - mobilní domy, mobilheimy