České mobilní domy, mobilheimy v České republice

Úvod | |

Marvel - Logo

České mobilní domy, mobilheimy v České republice

Naše společnost nabízí výrobu českých mobilních domů, plně využitelných v našich klimatických podmínkách a s celou řadou možností využití. Můžeme jmenovat celoroční bydlení v zateplených a plně vybavených mobilheimech, sezónní bydlení v chatách, chatových oblastech, v kempech, pro rybáře nebo využití pro firmy jako ubytovny. Další variantou je využití mobilních domů pro bydlení lidí bez domova. Časté je využití mobilního domu jako komfortní plně vybavený kancelářský prostor včetně příručního skladu nebo výrobní prostor pro lehkou výrobu nebo skladovací prostory. Mobilní domy mají skutečně široké využití.

Ceny mobilních domů

Ceny menších mobilních domů od rozměrů 7 x 3 metry, které mají jeden až dva pokoje a jsou použitelné jako sezónní bydlení, ať už rekreační nebo pro sezónní ubytování dělníků, se pohybují v cenách od 85 tisíc korun. Doprava i u těchto levnějších typů mobilních domů je po celé České republice zdarma.

Celoroční luxusní nové mobilheimy také nabízíme.

Ceny luxusních a celoročních domů, které mají dvě nebo tři ložnice, se pohybují od 180 tisíc korun. Konkrétní cena jednotlivých domů se může podle aktuální nabídky samozřejmě lišit jak u jednoduchých sezónních mobilních domů, tak i luxusních a celoročních mobilheimů v souvislosti s jejich vybavením.

Odkaz na nabídku mobilních domů Marvel

Poradenství a další služby

Na aktuální nabídku se ptejte našich pracovníků. Rádi Vás seznámíme s aktuální nabídkou a doporučíme ten nejvhodnější mobilní dům pro potřeby Vaší firmy nebo Vaši osobní potřebu. Pokud se týká mobilních domů, zajišťujeme kompletní servis, specializací naší společnosti je zabezpečení mobilních domů a ostatní praktické služby, které jsou s bydlením v mobilheimu spojené. Současně provádíme také revitalizace mobilních domů a záruční i pozáruční servis. Bezplatný odvoz na místo určení v rámci České republiky je samozřejmostí.

online dotaz k mobilním domům

Další partneři:
Mobilák.cz - mobilní domy, mobilheimy